UniqueDanmarks bestyrelse består af formand, næstformand, tre-fire menige medlemmer og en supppleant. Herudover har foreningen en kasserer.

Er du interesseret i at være aktiv i foreningen, kan vi altid bruge et par ekstra hænder.

Du er velkommen til at ringe eller skrive til os, hvis du har spørgsmål. Hvis vi kan, vil vi meget gerne hjælpe.

 

Formand:
 
Brian Schack
Vestergaardsvej 7, 6051 Almind
e-mail: formand@uniquedanmark.dk
 
Tlf. 7175 8990
Næstformand:
 
Lena Steffensen (Købenshavn S)
e-mail: naestformand@uniquedanmark.dk
 
tlf. 3017 2976
 
Kasserer: Leif Hansen (Nykøbing Falster)
e-mail: leif@uniquedanmark.dk
 
tlf. 6131 0228
Medlem: Thomas Thygesen (København Ø)
e-mail: thomas.t@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2328 2742
Medlem: Louise Lund Pedersen (Kolding)
e-mail: louise@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2615 9732
Medlem: Christina Willadsen (Søndersø)
e-mail: christina@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2426 8893
Medlem: Stine Thuesen (Brabrand)
e-mail: stine@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2095 0785
Suppleant 1: Morten Rosenkjær
 
 
Suppleant 2: René Olsen