UniqueDanmarks bestyrelse består af formand, næstformand, tre-fire menige medlemmer og en-to supppleant. Herudover har foreningen en kasserer.

Er du interesseret i at være aktiv i foreningen, kan vi altid bruge et par ekstra hænder.

Du er velkommen til at ringe eller skrive til os, hvis du har spørgsmål. Hvis vi kan, vil vi meget gerne hjælpe.

 

Formand:
 
Morten Rosenkjær
Allestedgårdsvej 7, 5672 Broby
e-mail: formand@uniquedanmark.dk
 
Tlf. 2248 1636
Næstformand:
 
Louise Lund Pedersen (Kolding)
e-mail: naestformand@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2615 9732
 
Kasserer: Maja Marcussen (Børkop)
e-mail: kasserer@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2381 6135
Medlem: Samuel Cruz Albrecht (Odense)
e-mail: samuel@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2829 9579
Medlem: Christina Willadsen (Søndersø)
e-mail: christina@uniquedanmark.dk
 
tlf. 2426 8893
Medlem:
 
 
Medlem: René Olsen (Højby)
e-mail: rene@uniquedanmark.dk
 
tlf. 4047 4194
Suppleant: Katrine Skovgaard (Nykøbing S)
e-mail: katrine@uniquedanmark.dk
 
 
Suppleant: Majken Svoldgaard (Bramming)
e-mail: majken@uniquedanmark.dk